2005 - 2023

MŮJ PŘÍBĚH

Myšlenka mít svůj vlastní cykloservis vznikla už v 90. letech, kdy jsem se jako náctiletý s nadšením "vrtal" v kolech. Díky vyučení ve strojnímu oboru nástrojař, mi nikdy nebylo cizí kolo rozebrat do posledního šroubku a znovu ho bezchybně složit. Neustálé "upgradování" mého silničního závoďáku dále rozvíjelo úvahy zřídit si vlastní cyklodílnu a živit se tím, co mě baví. Několikrát jsem byl zaměstnán v cykloservisu, ale to mi nestačilo.


V roce 2015, po deseti letech života na vesnici a servisování kol pro početnou rodinu, sousedy a kamarády, jsem se rozhodl své zkušenosti využít a nabídnout veřejně. Samozřejmě se stejně zodpovědným přístupem a kvalitou, s jakou servisuji kola vlastním dětem a celé široké rodině.


Nedílnou součástí cykloservisu je kvalitní nářadí. Moje dílna je vybavena hlavně nářadím značky UNIOR, PARKTOOL, se kterými mám dlouholeté dobré zkušenosti.


Servisuji kola všech typů a cenových kategorií včetně elektrokol a dětských kol jakékoliv velikosti. K mytí zásadně používám biologicky odbouratelné čistící prostředky, šetrné k přírodě i k Vašemu kolu.


Michal Šváb